مرکز فروش رنگ نمای ساختمانی

مرکز فروش رنگ نمای ساختمانی بصورت مستقیم و بی واسطه از طریق شرکت بازرگانی رادین آغاز شد. رنگ نمای ساختمانی در انواع مختلفی تولید و عرضه می گردند. این محصولات مناسب برای رنگ آمیزی نمای ساختمان ها می باشند.

مرکز فروش رنگ نمای ساختمانی

رنگ نما یکی از انواع رنگ های صنعتی پرکاربرد در حوزه های مسکونی، تجاری، اداری و تولیدی برای رنگ آمیزی سطوح نمای خارجی ساختمان ها می باشد. رنگ نمای بیرونی ساختمان از جنبه های مختلف دارای فواید زیادی می باشد که از جمله آن ها می توان به عایق بندی کامل ساختمان و جلوگیری از نفوذ رطوبت به داخل بافت آن، افزایش کیفیت و زیبایی نمای بیرونی، افزایش قیمت ساختمان، بالا رفتن طول عمر و ماندگاری سازه و در نهایت مقاوم سازی نما در مقابل عوامل مخرب جوی و اشعه های نور خورشید می باشد.

انواع رنگ نما

رنگ نما اکریلیک

این نوع رنگ پایه آب است و سازگار با محیط زیست است، مقاومت سایشی بالا، در برابر رطوبت و اشعه UV نور خورشید استحکام بالایی دارد. ضد آب بودن، سرعت خشک شدن بالا، اجرای آسان از جمله ویژگی های این رنگهاست.

کنیتکس

این نوع رنگ هم برپایه آب و هم روغنی تولید میشوند که برای سطوح خارجی پایه روغنی آن به دلیل ضد آب بودن و عمر بالا استفاده میشود. دوام بسیار بالا، اجرای آسان روی تمامی سطوح از ویژگی‌های اصلی این محصول است.

رنگ نانو

این رنگ در برابر عوامل جوی مقاوم است. آبگریزی، ضد گرد و غبار، ضد آلودگی محیط، عایق گرما و سرما، ضد لک، مقاومت بالا از ویژگی های اصلی این رنگ است. این محصول باعث جلوگیری از رشد جلبک و خزه روی نما میشود. در برخی از رنگهای نانو پوششی به عنوان لایه نهایی در رنگ نما ارائه میشود که بعد از رنگ نانو استفاده میشود. این پوشش بدون آنکه به رنگ آسیبی بزند قابلیت ضد آبی، ضد لک، ضد گرد و غبار بودن آن را حفظ و تقویت می کند، همچنین قابل شستشو بودن و دوام بالا به آن می بخشد.

ارتباط با کارشناس فروش بازرگانی رادین

مهندس بختیاری

09129685441

02166095800

مرکز فروش رنگ نمای ساختمانی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما