قیمت رنگ جدولی درجه یک

قیمت رنگ جدولی درجه یک را میتوانید از شرکت بازرگانی رادین استعلام گرفته و جهت ثبت سفارش خود اقدام نمایید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

قیمت رنگ جدولی درجه یک

رنگ جدولی از پوششهای فوق العاده ضروری برای جداول داخل شهر محسوب می شود. این رنگ ها در کنار رنگ ترافیک مزیت های بسیار زیادی دارند که از مهمترین آن می‌توان به حفظ بافت جدول و جلوگیری از خوردگی آن و همچنین زیباتر کردن فضای شهری اشاره کرد. فام ظاهری یا تنوع رنگدانه‌ای به نسبت بالایی دارند به طوری که شما می توانید آنها را در رنگ های سفید، آبی، سبز، مشکی، زرد، نارنجی و قرمز تهیه کنید.

انواع رنگ جدولی

  • رنگ جدول آکریلیک
  • رنگ جدول آلکیدی

رنگ جدول آکریلیک

این محصول به خاطر غلظت مناسبی که دارد، برای رنگ آمیزی جدول‌ها رنگ مناسبی است زیرا به راحتی روی سطح اجرا و خشک می‌شود. قبل از اجرای رنگ سطح کار باید خشک و تمیز باشد.
رنگ جدول آکریلیک بر پایه نفت و حلال آب تولید می‌شود. این رنگ بر پایه حلال آب با محیط زیست سازگاری دارد، آلودگی به خود نمی‌گیرد و در برابر نور آفتاب تغییر رنگ نمی‌دهند.
این محصول چسبندگی و پوشش دهی بالایی دارد. در شرایط جوی متفاوت و اصطحکاک مقاوم است. این رنگ قابل شست و شو است و بوی نامتبوع ندارد، و همچنین زود خشک شدن از دیگر مزایای این رنگ می‌باشد.

رنگ جدول آلکیدی

رنگ آلکیدی جدولی از پلی استر اصلاح شده و اسید چرب تشکیل شده است. اسید چرب موجود در رنگ باعث منعطف شدن و سریع خشک شدن رنگ می‌شود.
این محصول محافظ خوبی برای سطح است و شفافیت خوبی دارد.
به دلیلی مقدار روغن خشکی که در رنگ به کار می‌رود به سه دسته رنگ آلکیدی روغنی بلند، رنگ آلکیدی روغنی متوسط و رنگ آلکیدی روغنی کوتاه دسته بندی می‌شوند.
به گفته دیگر این رنگ با توجه به ساختار شیمیایی به دو دسته هوا خشک و غیرهوا خشک تقسیم می‌شوند.
رنگ آلکیدی روغنی بالا، روغن خشک زیادی دارد و بعد از اجرا زود خشک می‌شود. در شرایط آب و هوایی مختلف مقاوم است. بازتاب نور خوبی در شب دارد. برای جلوگیری از پوسته شدن این رنگ، بهتر است از پرایمر مخصوص استفاده کنید.
رنگ آلکیدی روغنی کوتاه، روغن خشک کمی دارد و دیر خشک می‌شود.

قیمت رنگ جدولی درجه یک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما