قیمت رنگ اپوکسی روناس

قیمت رنگ اپوکسی روناس را می‌توانید از شرکت بازرگانی رادین، نمایندگی رسمی شرکت روناس در تهران،
استعلام بگیرید و جهت خرید انواع رنگ‌های روناس اقدام نمایید.
پوشش اپوکسی روناس دارای قابلیت خشک شدن سریع می باشد و با واکنش شیمیایی بین اجزاء فیلم
مقاومی را در برابر مواد شیمیایی و رطوبت ایجاد می‌ نماید. این پوشش همچنین دارای مقاومت های
مکانیکی عالی مانند چسبندگی، سختی و انعطاف پذیری است.

قیمت رنگ اپوکسی روناس

رنگ های اپوکسی روناس یکی از پرکاربردترین انواع رنگ های صنعتی میباشند. این رنگ ها در مصارف صنعتی و کفپوش ها و رویه ها مورد استفاده قرار میگیرند. رنگ اپوکسی روناس دارای قابلیت خشک شدن سریع میباشد و با واکنش شیمیایی بین اجزاء، فیلم مقاومی را در برابر مواد شیمیایی و رطوبت ایجاد می نماید. این پوشش همچنین دارای مقاومت های مکانیکی عالی مانند چسبندگی، سختی و انعطاف پذیری است. رنگ های اپوکسی کاملا آبگریز بوده و یکی از مقاوم ترین رنگ ها نسبت به آب، رطوبت و خوردگی میباشند.
یکی از مواردی که تنوع اپوکسی ها را بالا می برد استفاده آن ها در انواع سازه های دریایی، مخازن، کف، تاسیسات و غیره میباشد که هر یک با نوعی فرمولاسیون تولید می شود.
امروزه رنگ اپوکسی روناس یکی از پر کاربرد ترین و پر مصرف ترین محصولات در صنایع رنگ سازی در کشور شناخته شده است. با توجه به افزایش تغییرات در گونه و تنوع رنگ شاهد به وجود آمدن انواع زیادی از قیمت‌ها در بازار داخلی هستیم. برای جلوگیری از افزایش بی رویه قیمت در بازار، کافیست جهت تهیه محصولات روناس به نمایندگی‌های رسمی و معتبر این شرکت به صورت حضوری مراجعه کرده و یا از طریق سایت درخواست خود را ارائه دهید. شرکت بازرگانی رادین یکی از نمایندگان رسمی شرکت رنگسازی روناس اماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می‌باشد.جهت دریافت مشاوره رایگان و خریدی مطمئن با ما در رادین تماس بگیرید.
قیمت رنگ اپوکسی روناس

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما