فروش رنگ پلاستیک روناس در تهران

فروش رنگ پلاستیک روناس در تهران و سایر شهرستانها به صورت عمده و یا خرد ، توسط شرکت بازرگانی
رادین انجام می‌شود.
بازرگانی رادین نماینده رسمی شرکت رنگسازی روناس در تهران می باشد که محصولات خود را با قیمتی
مناسب و در سریعترین زمان ممکن به دست مشتریان گرامی می رساند.شما بزرگواران برای خرید انواع رنگ
روناس ساختمانی و صنعتی می توانید با کارشناسان ما در بازرگانی رادین تماس حاصل فرمایید.

فروش رنگ پلاستیک روناس در تهران

شرکت رنگسازی روناس یکی از بزرگترین تولیدکننده های صنعت رنگ در کشور میباشد که در زمینه تولید انواع رنگ های ساختمانی، صنعتی، کفپوش ها، رویه ها، انواع سازه های دریایی، مخازن، تاسیسات و پوشش های حفاظتی با بهره گیری از دانش روز، تجارب فنی و تکنولوژی برتر در کشور فعالیت دارد.
رنگ پلاستیک استاندارد روناس پوششی مناسب برای سطوح سیمانی و دیوارهای گچی می باشد.این رنگ براساس رزین های چند مونومر (کوپلیمر پلی ونیل استات) تهیه و تولید می شود دارای قدرت پوشش بالا و قابلیت شستشویی عالی و سرعت خشک شدن زیاد و برای پوشش سقف و دیوارهای داخلی ساختمان و در بعضی موارد در فضای آشپزخانه و برروی گچ مناسب می باشد. رنگ پلاستیک روناس بعنوان پوشش محافظتی و دکوراتیو داخل و خارج ساختمان ها بکار برده می شود. و جز رنگ های پلاستیک خوب بازار رنگ و رزین می باشد.
رنگ های پلاستیک روناس دارای پروانه کاربرد علامت استاندارد ایران به شماره: 8600319654 و نیز استاندارد ملی ایران به شماره 289 می باشد.

ویژگی های رنگ روناس

رنگ های روناس کاملا آبگریز بوده، یکی از مقاوم ترین رنگ ها نسبت به آب، رطوبت و خوردگی میباشند، دارای قابلیت خشک شدن سریع هستند و با واکنش شیمیایی بین اجزاء، فیلم مقاومی را در برابر مواد شیمیایی و رطوبت ایجاد می نمایند. همچنین این رنگ دارای مقاومت های مکانیکی عالی مانند چسبندگی، سختی و انعطاف پذیری بالایی میباشند.
فروش رنگ پلاستیک روناس در تهران

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما