کیلر پلی اورتان ناسون آلمانی

کیلر پلی اورتان ناسون آلمانی با قیمت مناسب به صورت عمده و خرد در فروشگاه بزرگ شرکت رادین به فروش می رسد. بازرگانی رادین پخش کننده و نماینده رسمی انواع شرکت‌های رنگسازی،‌ همچنین پخش عمده ملزوماتو مشتقات رنگ، می‌باشد.
جهت دریافت قیمت و خرید کیلر دو جزئی اتومبیلی ناسون کشور آلمان، با ما در بازرگانی رادین تماس حاصل فرمایید.

کیلر پلی اورتان ناسون آلمانی

کیلر دو جزئی اتومبیلی بعنوان لایه نهایی بر روی رنگ های دو جزئی و نیز فلزات و پلاستیک قابل اجرا می باشد. این محصول باعث آبگریز نمودن سازه، افزایش مقاومت آن در برابر نورآفتاب، ضد خش شدن و حتی افزایش مقاومت در برابر خوردگی می شود.کیلر دو جزئی ناسون تولید کشور آلمان است.
از مشخصات این محصول می‌توان به دوام بسیار عالی در برابر نور، عدم زردگرایی، سرعت خشک شدن عالی، مقاومت در برابر رطوبت و شرایط جوی، قابلیت پولیش خوری، قابلیت اجرا بر روی رنگ های دو جزئی، فلزات و پلاستیک،اشاره کرد.

نحوه اجرا‌

کیلر اتومبیلی ناسون بصورت 1به 2 با هاردنر مخلوط می شود و سپس توسط اسپری بر روی سازه پاشیده می شود. ضخامت استاندارد حدود 60 میکرون فیلم خشک می باشد که با دو دست پاشش بدست می آید. محصول مقاومت نوری عالی دارد و زرد نمی شود. پولیش خوری و براقیت بالای این نوع کیلر باعث افزایش طرفداران آن شده است. در صورتی که در مناطق سردسیر زندگی می کنید حتما از خشک کن سریع خشک کد 5200 استفاده کنید.
کیلر پلی اورتان ناسون آلمانی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما