خرید پرایمر کاپازول پایه آب

خرید پرایمر کاپازول پایه آب با قیمت مناسب را می‌توانید از شرکت بازرگانی رادین انجام دهید.
از جمله موارد مصرف این محصول برای آماده سازی زیر کار رنگهای اکریلیک و پلاستیک پایه آب می باشد و برای سطوح گچی و بتونی و سیمان و آجر کاربرد دارد.

خرید پرایمر کاپازول پایه آب

پرایمر آکرولیک کاپازول بر پایه رزین آکریلیک تک جزیی هوا خشک میباشد. پرایمر آکریلیک کاپازول، یک محصول جهت زیرسازی پایه آب می‌باشد و با توجه به مسائل زیست محیطی و عدم استفاده از حلال های آلی و مواد مضر، کاربرد آن رو به افزایش است. وجزء رنگ‌های قابل شستشو محسوب می‌شود. بکارگیری رزین آکریلیک در تولید رنگهای آکرولیک باعث میشود که اجرای رنگ به سهولت انجام شود. همچنین باعث افزایش سرعت کار، پوشش بالا، خشک شدن سریع و رفع بوی نامطبوع رنگ شود.
پرایمر پایه آب کاپازول با قابلیت نفوذ و چسبندگی عالی جهت سخت کردن سطوح زیر کار گچی و سیمانی و زیر رنگ های آکریلیک پایه آب بکار می رود..
رنگ‌های ساختمانی یكی از عوامل زمینه دكوراسیون هستند كه آگاهی درباره آنها می‌تواند تاثیر بسزایی در انتخاب نوع و اثر به جامانده از آنها داشته باشد. از جمله رنگ‌های ساختمانی، می‌توان به رنگ‌های پایه آب اشاره كرد كه به دلیل زود خشك‌شدن طرفداران بیشتری دارد
از آنجایی که این نوع پرایمرها حلال در آب میباشد و براحتی با آب حل میشوند، هیچ گونه آلودگی زیست محیطی به همراه ندارد.
یکی از ابزارمورد نیاز در اجرای پرایمر پایه آب کاپازول میتوان به قلم مویی، غلطک و پیستوله اشاره کرد. متداولترین ابزار برای اجرای پرایمر در داخل خانه، قلم مویی و غلطک رنگ میباشد.

زمان خشک شدن

زمان خشک شدن پرایمر آکریلیک بستگی به جريان هوا، دمای محيط، ميزان رطوبت ، ضخامت و تعداد لايه ها دارد. به طور متوسط زمان خشک شدن سطحی و عمقی به شرح زیر میباشد:
  • زمان خشک شدن سطحی 1 ساعت
  • زمان خشک شدن جهت اجرای لایه بعدی 2 ساعت.
  • زمان خشک شدن عمقی 3 ساعت

نکات ایمنی

  • از آنجایی که حلال این محصول آب میباشد این پوشش قابل اشتعال نمی باشد. ولی در صورت تماس با دست، با صابون و آب زیاد شستشو دهید.
  • در صورت حساسیت و تحریک بیشتر، حتما به پزشک مراجعه نمایید.
  • اگر اين رنگها بر روي لباس ريخته شوند بلافاصله بايد با آب گرم و كف صابون شسته شوند در غير اين صورت پس از خشك شدن پاك نمی‌شوند.

خرید پرایمر کاپازول پایه آب

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما